
Dziś za wiele lat dobrej współpracy podziękowaliśmy naszym lekarzom. Szpital opuszczają doktorzy Adam Moniakowski, Ireneusz Stempel, Damian Hyla oraz Pani doktor Katarzyna Kozak-Czekajło.
Pełne serdeczności i wdzięczności podziękowania złożył Zastępca Komendanta doktor Jacek Dworak.
- W Wojskowej Akademii Medycznej wspólnie dorastaliśmy zawodowo i dla każdego z nas z chwilą rozpoczęcia samodzielnej pracy priorytetem była praktyka i nieustanne udoskonalanie własnych umiejętności oraz pogłębianie wiedzy - wspominał dr Jacek Dworak i dodał: - Włożyliście bardzo wiele w ten szpital, w swoje specjalności, w zespół, było dużo dobrych emocji i będzie nam Was bardzo brakować.
Wszystkim życzymy pomyślności i dalszych sukcesów w pracy zawodowej.












