IMG 20240626 111747

Pani mgr Jadwiga Wodzinowska-Zielke, kierownik Pracowni Diagnostyki Laboratoryjnej po 46 latach pracy zawodowej w 105 Kresowym Szpitalu Wojskowym odchodzi na zasłużony odpoczynek. Pożegnali ją przełożeni i współpracownicy.

Na przestrzeni wielu lat dała się poznać jako doskonały organizator, zawsze życzliwa i gotowa służyć pomocą. Wniosła ogromny wkład w rozwój i utrzymanie wysokiego poziomu badań klinicznych szpitala. Przez 33 lata sprawowała funkcję kierownika naszej pracowni, a fakt, że od 18 lat jest również Konsultantem wojewódzkim w dziedzinie diagnostyki laboratoryjnej, jest docenieniem jej profesjonalizmu i zaangażowania w proces doskonalenia analityki medycznej. 

Dziękujemy Pani Jadwidze za determinację we wprowadzaniu nowoczesnych rozwiązań diagnostycznych i za swoją otwartość, dzięki której wiele adeptek tej wymagającej dziedziny medycyny, miało okazję zdobywać wiedzę i doświadczenie pod okiem prawdziwego fachowca. 

- Zawsze podkreślałam, że sukcesy nigdy nie są moją własną zasługą, to praca zespołowa, mojego personelu, na który zawsze mogłam liczyć. Większość kadry to osoby, które miałam przyjemność wprowadzać do zawodu i już ze mną zostały. Bardzo dziękuję dziś wszystkim za lata dobrej współpracy - mówiła Pani Kierownik, żegnając się po prawie półwieczu aktywności zawodowej w szpitalu wojskowym.

Dziękujemy Pani Jadziu! 

Obowiązki kierowania Pracownią Diagnostyki Laboratoryjnej przejmie Pani mgr Joanna Gabriel, specjalista laboratoryjnej diagnostyki medycznej oraz transfuzjologii medycznej.

 

Szpital w mediach:

105. Kresowy Szpital wojskowy w Żarach. Jadwiga Wodzinowska - Zielke, kierownik pracowni diagnostyki laboratoryjnej odchodzi na emeryturę | Żary Nasze Miasto

 

IMG 20240626 110508

IMG 20240626 111633xc