IMG 20240322 WA0016
 
Dziś ostatnie godziny w swoim miejscu pracy spędziła Pani Ewa Muskała, pracownik Działu Statystycznego w filii naszego szpitala w Żaganiu, ale przede wszystkim od 36 lat nieocenione wsparcie dla pacjentów, którym zawsze i o każdej porze była gotowa nieść pomoc.
 
- Jej praca często nie kończyła się na wykonaniu tylko tego, co było w jej zakresie. Nie potrafiła zostawić bez pomocy żadnego pacjenta. Niejednokrotnie kosztem swojego osobistego zaangażowania i wolnego czasu pomagała pacjentom w załatwianiu różnych formalności w urzędach, w których oni sami czuli się zagubieni. Nigdy nie pozwoliła, aby pacjent który wymagał jakiejkolwiek formy pomocy, jej nie otrzymał. Była dla pacjentów drogowskazem w szpitalu. Robiła to wszystko tylko za „dziękuję”- to sprawiało jej ogromną, osobistą satysfakcję, że mogła komuś po prostu pomóc – tak o Pani Ewie mówiła Agnieszka Ciura – Drozdek, bezpośrednia przełożona.
 
Pani Ewa w szpitalu pracuje od lipca 1988 roku.
- Pół życia spędziłam w szpitalu. Jest tu wspaniały, zgrany zespół, z którym miałam zaszczyt pracować. Wszyscy możemy zawsze na siebie liczyć, nieważne w jakiej sprawie - wszyscy dla siebie jesteśmy jak rodzina. Cały personel szpitala będę wspominać bardzo miło – mówiła Pani Ewa, starając się ukryć łzy wzruszenia, które towarzyszą jej od samego rana.
 
W imieniu zarządu szpitala pełne serdeczności podziękowania złożył Pan Jerzy Bączyk, p.o. szefa logistyki  wraz z Kierownikiem Działu Statystycznego Panią Renatą Szot. 
 
Pani Ewo raz jeszcze składamy serdeczne podziękowania za Pani oddanie, poświęcenie i piękne lata pracy. Będzie tu Pani zawsze mile widziana. 

mgr Justyna Wróbel - Gądek 

Rzecznik Prasowy 

105 Kresowego Szpitala Wojskowego

fot. Joanna Jarachowska

22.03.2024r. 
 
IMG 20240322 WA0020
 
IMG 20240322 WA0033