1

27 stycznia br. w Sali konferencyjnej uroczyście pożegnano płk lek. Artura Lipczyńskiego oraz ppłk Jerzego Bączyka, którzy zakończyli zawodową służbę wojskową.

Pan Komendant ppłk dr n.med. Marek Femlak na ręce żołnierzy złożył serdeczne podziękowania za dotychczasową służbę, wyróżnił pamiątkowymi ryngrafami oraz życzył dalszego powodzenia w życiu zawodowym  i prywatnym.

2

3

Nie obyło się bez wzruszeń oraz miłych gestów. Na pamiątkę tego wydarzenia Panowie złożyli wpis do kroniki szpitala.

4

Z obydwoma Panami nie żegnamy się na zawsze, będą kontynuować prace na rzecz 105 Kresowego Szpitala Wojskowego z Przychodnią SP ZOZ. Pan Artur Lipczyński jako ordynator Oddziału Chorób Zakaźnych, a Pan Jerzy Bączyk jako Kierownik Wydziału Logistycznego.

5

6