Szpital zapewnia należyte przygotowanie zwłok do pochówku oraz przechowywanie zwłok w chłodni przez 72 godziny od śmierci pacjenta. Przygotowywanie zwłok do pochówku oraz przechowywanie w chłodni przez 72 godziny odbywa się na koszt Szpitala.

Prosektorium w Żaganiu

Informujemy, że obsługę pośmiertną osób zmarłych w filii Szpitala w Żaganiu na zlecenie 105. KSzWzP SPZOZ w Żarach realizuje PH-U Krzysztof Michalak.

Opłaty:

Wysokość opłaty za przechowywanie zwłok pacjenta zmarłego w podmiocie leczniczym przez okres dłuższy niż 72 godziny za każdą kolejną rozpoczętą dobę:

150,00 zł + 23% VAT

prosektorium1

Prosektorium w Żarach

Informujemy, że obsługę pośmiertną osób zmarłych w Szpitalu w Żarach na zlecenie 105. KSzWzP SPZOZ w Żarach  realizuje PHU Maciej Bartosz.

Opłaty:

200,00 zł brutto