eurodiag

SZANOWNY PACJENCIE,

OD 22 CZERWCA 2022 R. ZAPRASZAMY DO NASZEJ NOWEJ PRACOWNI REZONANSU MAGNETYCZNEGO W 105 SZPITALU WOJSKOWYM W ŻAGANIU !

Wiemy, jak ważne jest szybkie diagnozowanie problemów zdrowotnych, dlatego staramy się być zawsze blisko Was!

Od czerwca zapraszamy na badania rezonansem magnetycznym w Filii 105. Kresowego Szpitala Wojskowego z Przychodnią SP ZOZ , ul. Żelazna 1A, 68-100 Żagań

Gwarantujemy krótki czas oczekiwania na badanie (do 5 dni) oraz atrakcyjne ceny.

Nie czekaj na NFZ. Serdecznie Zapraszamy już teraz!

Rejestracja telefoniczna na badanie rezonansu magnetycznego od poniedziałku do czwartku w godzinach 7.30-17.00., w piątek 7.30-16.00
Bezpłatna infolinia: 800 70 70 72

W celu telefonicznego umówienia się na badanie MR prosimy o przygotowanie numeru PESEL oraz skierowania w celu podania niezbędnych informacji.

Prosimy aby każdy pacjent na badanie zabrał:

• Dokument potwierdzający tożsamość.
  • Wynik aktualnego poziomu kreatyniny i współczynnika eGFR (w przypadku badań ze środkiem kontrastowym)
  • Wyniki poprzednich badań diagnostycznych dotyczących badanej części ciała (TK,MR,RTG,USG), karty informacyjne z dotychczasowego leczenia.
  • Dokumentację medyczną dotyczącą wszczepionych implantów, etc.

eurodiagstopka