13.08.2020r.DSC 0039

W tym roku uroczystość Święta Wojska Polskiego w stulecie „Cudu nad Wisłą” zorganizowana w naszym szpitalu była jedynym takim przedsięwzięcie na tle wszystkich szpitali wojskowych w kraju, a podziękowania i życzenia dla pracowników naszego szpitala na ręce Komendanta Pana płk. lek. Artura Lipczyńskiego złożył Premier RP Pan Mateusz Morawiecki.

6

        Ważny dzień dla Pacjentów naszego Szpitala! We wtorek 29 września 2020 roku do 105. Kresowego Szpitala Wojskowego z Przychodnią SP ZOZ dostarczony został nowy ambulans marki VW.

W związku z zarządzeniem wewnętrznym Szpitala uprzejmie informujemy, iż dzień 17 sierpnia 2020 roku (poniedziałek) został ustalony dniem wolnym od pracy za święto w dniu 15.08.2020 roku, które przypada w sobotę.

W związku z powyższym w dniu 17.08.2020 roku 105. Kresowy Szpital Wojskowy w Żarach wraz z filią w Żaganiu będzie nieczynny.

Za powstałe utrudnienia przepraszamy

Pracownicy medyczni 105. Kresowego Szpitala Wojskowego otrzymali możliwość skorzystania z akcji „Mechanika dla Medyka” organizowanej przez firmę Auto Serwis VIP (siedziba firmy znajduje się na terenie Szpitala-ul. Domańskiego, Żary). Właściciel firmy zaoferował możliwość bezpłatnego skorzystania z usług mechaniki samochodowej. Zakres wsparcia obejmuje przegląd wszystkich układów, podzespołów, zawieszenie, układ hamulcowy, klimatyzacja, diagnostyka komputerowa itd. Zapisy ruszają od najbliższego wtorku- 11 sierpnia 2020r. pod numerem telefonu:

                                 888-779-824- Jacek Kuśnierz

Informacja dodatkowa: Akcja ograniczona jest terminowo. Potrwa około dwóch tygodni.

Podkategorie