KOMENDANT

105 KRESOWEGO SZPITALA WOJSKOWEGO z PRZYCHODNIĄ SP ZOZ

zatrudni

PIELĘGNIARKI DO PRACY W ODDZIAŁACH SZPITALNYCH

WYMAGANIA:

-posiadanie odpowiednich kwalifikacji zawodowych

- umiejętność współpracy w zespole

- samodzielność, zaangażowanie i dyspozycyjność

- odporność na stres

- wysoka kultura osobista

OFERUJEMY:

-udział w kursach i szkoleniach

-świadczenia socjalne

-dobrze wyposażone stanowisko pracy

-miłą i przyjazną atmosferę

FORMA ZATRUDNIENIA: do uzgodnienia (umowa o pracę, umowa cywilno – prawna)

WYNAGRODZENIE: do uzgodnienia

BLIŻSZYCH INFORMACJI UDZIELA: Naczelna Pielęgniarka – mgr Monika Gryczyńska tel.: 68 470 78 17 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

SZPITAL BIERZE UDZIAŁ W PROGRAMIE WSPARCIE ABSOLWENTA

W dniu 8 sierpnia 2019 r. Minister Obrony Narodowej podpisał decyzję nr 276/DWSZdr w sprawie poprawy sytuacji w zasobach personelu pielęgniarskiego oraz podnoszenia kwalifikacji pielęgniarek rozpoczynających pracę w podmiotach leczniczych nadzorowanych przez Ministra Obrony Narodowej pod nazwą „Wsparcie Absolwenta”. Zgodnie z założeniami programu, każdy absolwent podejmujący pracę w 105. Kresowym Szpitalu  Wojskowym z Przychodnią SPZOZ otrzymuje dodatek do wynagrodzenia w wysokości 10 % wynagrodzenia zasadniczego przez pierwszy rok pracy oraz sfinansowanie kursów specjalistycznych  : przetaczanie krwi i jej składników, resuscytacja  krążeniowo-oddechowa oraz kurs podstawowy przetaczanie krwi i jej składników.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV poprzez email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

pocztą lub osobiście:

Dział Kadrowo-Płacowy

Budynek nr 23

ul. Domańskiego 2

68-200 Żary

Naczelna Pielęgniarka

Budynek nr 2

Do zgłoszenia prosimy dołączyć zgodę na przetwarzanie danych osobowych o następującej treści:

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych  z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgody na przetwarzanie moich danych osobowych  dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.

                                 Informacja o przetwarzaniu danych osobowych kandydatów na powyższe stanowiska

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest 105. Kresowy Szpital Wojskowy
z Przychodnią SP ZOZ z siedzibą w Żarach przy ul. Domańskiego 2.2) Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych w 105 Kresowym Szpitalu Wojskowym z Przychodnią SP ZOZ jest możliwy pod adresem pocztowym: 105. Kresowy Szpital Wojskowy z Przychodnią SP ZOZ 68-200 Żary ul. Domańskiego 2 z dopiskiem „Inspektor Ochrony Danych Osobowych”, lub na adres e-mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.4) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres rekrutacji oraz po jej zakończeniu przez okres 1 roku od daty zakończenia rekrutacji.4) Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.5) Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.6) Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.7) Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędy Ochrony Danych Osobowych;8) podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa, a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.10) Pani/Pana dane nie będą poddawane profilowaniu ani zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji.