ordynatorzy0

22 listopada 2019r. w trakcie odprawy Dyrektor Szpitala, lek. med. Sławomir Gaik wręczył zasłużonym lekarzom Medale Pamiątkowe Jubileuszu 75- Lecia 105. Kresowego Szpitala Wojskowego "Za Zasługi". Podczas spotkania Zastępca Dyrektora ds. medycznych, dr n. med. Marek Femlak odczytał Zarządzenie Dyrektora nr 122/60/2019 z dnia 21 listopada w sprawie nadania Medali Pamiątkowych 105. Kresowego Szpitala Wojskowego z Przychodnią w Żarach. W dowód uznania za długoletnią pracę medale otrzymali: lek. med. Anna Mazanek, lek. med. Jan Strzemecki, lek. med. Zdzisław Łacny, dr n. med. Waldemar Sobański, dr n. med. Henryk Śmiłowski, lek. med. Krzysztof Zielke, lek. med. Andrzej Cieślak i lek. med. Jarosław Bartnik. Wszystkim wyróżnionym raz jeszcze gratulujemy, życzymy powodzenia w dalszej karierze zawodowej i wielu sukcesów.

Tekst i zdjęcie: mgr Deniz Mrozik/ Rzecznik Prasowy