male0

     W dniu dzisiejszym (21 grudnia 2018r.) mieliśmy przyjemność gościć u nas Wiktora Dąbrowskiego, finalistę programu "Mam Talent wraz z trenerem- Arturem Niezgodą. Wizyta ta wzbudziła wśród pracowników zaskoczenie i radość. Każdy z Nas chciał przez chwilę porozmawiać z Wiktorem i zrobić pamiątkowe zdjęcie.

 

    Wiktor w styczniu ukończy 18 lat, na co dzień uczy się w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Żarach na kierunku mechanik-elektryk natomiast przez większość wolnego czasu  trenuje taniec- breakdance. Podczas spotkania opowiedział nam o wrażeniach jakie przeżył podczas programu. Kontakty i relacje nawiązane za kulisami "Mam Talent" ocenia jako życzliwe i motywujące do dalszej pracy. Jedynie na poziomie finału u uczestników pojawiła się już rywalizacja. Wspomniał także o przygotowaniach do występów, w których pomagał mu trener- Artur Niezgoda, pod którego okiem rozwija on swój talent. Wiktor interesuje się sportem od 10 roku życia, to wtedy rozpoczął swoją przygodę z akrobatyką, a po czasie dołączył do tej dziedziny również taniec. Tancerz może się pochwalić dwoma ważnymi sukcesami uzyskanymi w tym roku: Mistrzostwem Polski Federacji IDO oraz Mistrzostwem Świata Federacji WADF.

   Jako placówka medyczna popieramy postawę reprezentowaną przez Wiktora. Wspieramy wszelkie inicjatywy wiążące się z promocją zdrowia i zdrowym trybem życia. Zachęcamy do rozwijania swoich pasji, a Wiktorowi życzymy wytrwałości w realizacji kolejnych celów i wielu sukcesów. Jesteśmy przekonani, że jeszcze nie raz o nim usłyszymy.

Tekst i zdjęcia: mgr Deniz Mrozik/ Rzecznik Prasowy

 male5

male1

male2male3male7male4