Wsparcie szpitala

Szanowni Państwo,

w odpowiedzi na Państwa hojność oraz bezinteresowną wolę wsparcia 105. KSWzP SPZOZ w Żarach, w tym w szczególności w walce z COVID-19, w związku z regulacjami prawnymi związanymi z przyjmowaniem oraz sprawozdawaniem otrzymywanych darowizn, w przypadku chęci przekazania na rzecz Szpitala darowizny, uprzejmie prosimy o zastosowanie odpowiedniej procedury, w zależności od przedmiotu darowizny.

Darowizny rzeczowe - w przypadku chęci przekazania darowizny rzeczowej, należy przekazać taką informację do do Specjalisty ds. Funduszy Inwestycyjnych i Ochrony Środowiska pod nr tel.: 68 470 79 94 lub pod adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Przekazania informacja powinna określać przedmiot darowizny, ilość oraz wartość. Dodatkowo, można przesłać propozycję umowy darowizny.

Darowizny pieniężne - przyjęcie darowizny pieniężnej przez Szpital może nastąpić w formie przelewu na bieżący rachunek bankowy lub wpłaty gotówki do kasy.

W przypadku darowizny pieniężnej wystarczy dowód wpłaty na rachunek obdarowanego:

105. Kresowy Szpital Wojskowy z Przychodnią SP ZOZ

38 1130 1222 0030 2003 2620 0004

W tytule wpłaty: Darowizna ...  (prosimy wpisać cel na jaki chcieliby Państwo przeznaczyć środki,  np. Darowizna na walkę z COVID-19)

W razie jakichkolwiek pytań związanych z darowiznami, prosimy o kontakt ze Specjalistą ds. Funduszy Inwestycyjnych i Ochrony Środowiska pod nr tel.: 68 470 79 94 lub na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Opracowanie: Dział Organizacyjno - Prawny 105.KSzWzP SPZOZ w Żarach