nfzcukier0

W dniu dzisiejszym w siedzibie LOW NFZ w Zielonej Górze odbyło się kolejne spotkanie w ramach ogólnopolskiej akcji NFZ "Środa z Profilaktyką". W wydarzenie zaangażowała się kadra Centrum Diabetologicznego działającego przy 105. Kresowym Szpitalu Wojskowym z Przychodnią SP ZOZ w Żarach- pielęgniarka diabetologiczna i konsultant wojewódzki w dziedzinie diabetologii mgr Anna Tracz oraz dietetyk mgr Anna Marciniak. Z bezpłatnego pomiaru poziomu glukozy we krwi i konsultacji Pani dietetyk skorzystali zarówno klienci Narodowego Funduszu Zdrowia, jak i pracownicy siedziby.

Przypominamy, że Centrum Diabetologiczne funkcjonuje w naszym Szpitalu od poniedziałku do piątku w godzinach 11:00-15:00. Oferujemy konsultacje w zakresie cukrzycy. Współpracujemy także z szeregiem specjalistów, którzy zajmują się leczeniem powikłań cukrzycy lub chorób współistniejących. Istotnym elementem pracy Centrum jest także szeroko pojęta edukacja Pacjentów w zakresie cukrzycy, jak i jej profilaktyki.

Miejsce:  Żary / parter / wejście od tarasu

Telefon:  68 470 78 90