psychiatria

W dniu dzisiejszym przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji w Nowej Soli, sierż. szt. Renata Dąbrowicz- Kozłowska oraz asp. Ernest Pondel zaskoczyli Nas niecodzienną wizytą. Zorganizowali zbiórkę artykułów dla Pacjentów Oddziału Psychiatrii. Otrzymaliśmy między innymi ubrania, książki i artykuły potrzebne do organizacji warsztatów Terapii Zajęciowej. Dziękujemy funkcjonariuszom o wielkich sercach, Komendantowi KPP w Nowej Soli i Pani Rzecznik, sierż. szt. Renacie Dąbrowicz- Kozłowskiej, która poprowadziła całą zbiórkę. Posiadamy ogromną nadzieję, że ta akcja zapoczątkuje kolejne inicjatywy i będzie wzorem dla Nas wszystkich. Należy pamiętać, że rzeczy takich jak ubrania (w szczególności dres, pidżamy), buty, książki i przybory służące do zajęć artystycznych (kredki, farby, włóczki, tkaniny, papier i inne wszelkiego rodzaju) wciąż brakuje na Oddziale. Jeżeli ktoś z Państwa chciałby wesprzeć Nas w podobny sposób, posiada zadbane wyżej wymienione rzeczy lub chciałby dokonać skromnego zakupu (np. farby, kredki, włóczki lub inne materiały) zapraszamy do kontaktu z Rzecznikiem Szpitala (535 536 525) lub bezpośrednio z Oddziałem (68 470 78 45).