Ostatnie pożegnanie Ś.P. lek. med. Krzysztofa Janowskiego

Z ogromnym żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego lekarza, Kierownika Izby Przyjęć filii 105 Kresowego Szpitala Wojskowego w Żaganiu lek. med. Krzysztofa Janowskiego.

Uroczystość pogrzebowa odbyła się 7 kwietnia 2018r. na Cmentarzu Grabiszyńskim we Wrocławiu. Dr Janowski w naszym szpitalu pracował ponad 32 lata, m.in. w oddziale pediatrycznym, stacji krwiodawstwa, szpitalnym oddziale ratunkowym, nocnej i świątecznej opiece zdrowotnej. Dlatego w ostatniej drodze nie mogło zabraknąć lekarzy, pielęgniarek, wieloletnich współpracowników dr. Janowskiego, którzy licznie przybyli na uroczystość pogrzebową do stolicy Dolnego Śląska.

Rodzinie i wszystkim bliskim dr. Janowskiego składamy wyrazy głębokiego współczucia.

Dyrekcja oraz pracownicy 105 Kresowego Szpitala Wojskowego

W dniu 10 maja 2018r. o godz. 17.00 w Parafii Wojskowej pw. Matki Bożej Hetmanki Żołnierza Polskiego przy ul. Żarskiej 22 w Żaganiu zostanie odprawiona msza święta w intencji dr. Krzysztofa Janowskiego, na którą w imieniu najbliższych współpracowników serdecznie zapraszamy.