Z ogromnym smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o nagłej śmierci w dniu 14.11.2012r. naszego kolegi kpt. rez. lek. med. Marcina Stęplowskiego.

Był absolwentem Wojskowej Akademii Medycznej, związany z naszym szpitalem od początku swojej kariery zawodowej. Przez wiele lat doskonały pracownik Oddziału Chirurgii Urazowej i Ortopedii 105 Szpitala Wojskowego, ceniony lekarz specjalizujący się w chirurgii stopy, lubiany przez wszystkich, życzliwy i oddany przyjaciel.

Ostatnie pożegnanie odbędzie się w dniu 16 listopada 2012r. o godz. 12:00 na Starym Cmentarzu Komunalnym przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze.

Składamy wyrazy współczucia pogrążonej w smutku rodzinie, wszystkim bliskim  Marcina.

Dyrekcja 105 Szpitala Wojskowego wraz z pracownikami